Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak możliwości odtwarzania filmów w formacie RMVB - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Wideo (/wideo-24-f)
+---- Wątek: Brak możliwości odtwarzania filmów w formacie RMVB (/brak-mozliwosci-odtwarzania-filmow-w-formacie-rmvb-11431-t)



Brak możliwości odtwarzania filmów w formacie RMVB - dany - 18.11.2010 08:10

Witam,

Jako, że to mój pierwszy post witam wszystkich serdecznie i od razu poproszę o poradę.

Od kilku dni nie wiem dokładnie ilu, nie mogę otworzyć filmów w formacie RMVB wyskakuje komunikat "program przestał działać - trwa wyszukiwanie problemów" a następnie komunikat " program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie" dotyczy to wszystkich programów do odtwarzania filmów począwszy od ALLPlayera WMP i BEST PLAYERA. Robiłem upgrade programów i nadal nic.
Pomożecie?


RE: Problem z odtwarzeniem filmów - War_3_ - 18.11.2010 08:18

Ściągnij nowszą paczkę kodeków? Ja na CCCP jadę i wszystko odtwarza. Tylko pamiętaj, że poprzednie kodeki musisz wyrzucić zanim nowe zainstalujesz.


RE: Problem z odtwarzeniem filmów - dany - 18.11.2010 08:30

To może dwie małe prośby: gdzie są najnowsze kodeki za free do pobrania?Uśmiechnięty i jak nazywają się kodeki które mam odinstalować. W Panelu sterowania mam programy do odtwarzania ale nie wiem które to kodeki?Uśmiechnięty Pomożesz?

Znalazłem divix 4.0 to chyba to?Uśmiechnięty


RE: Problem z odtwarzeniem filmów - slawektor - 18.11.2010 09:49

Do odtwarzania RMVB zainstaluj -> [urln=http://www.programosy.pl/program,real-alternative.html]Real Alternative 2.0.2[/urln]. Media Player Classic jeżeli Masz już zainstalowany to go odchacz.


RE: Brak możliwości odtwarzania filmów w formacie RMVB - Raizo - 18.11.2010 16:12

Ściągnij sterowniki dla RMVB najlepiej Real Alternative.


RE: Brak możliwości odtwarzania filmów w formacie RMVB - dany - 19.11.2010 07:24

Zainstalowałem Real Alternativa 2.0.2 ściągnąłem CCCP. Jest lepiej tzn. jest obraz za to zniknął dźwięk i nie odtwarzają się napisyUśmiechnięty Co dalej jeśli można prosić?


RE: Brak możliwości odtwarzania filmów w formacie RMVB - bodziulla - 19.11.2010 13:42

Hej.
Mam dla Ciebie propozycję pobierz sobie ode mnie kodeki link:
http://fileai.com/?r=325

Przy czym zanim zainstalujesz owe kodeki. Odinstaluj program Real Alternative i CCCP. Gdy będziesz instalować kodeki ode mnie pobrane podczas instalacji zaznacz opcje dla Ciebie wygodne i które Ty potrzebujesz nie rób z automatu.Cwaniak
Jak będziesz miał problem piszCwaniak
Pzdr


RE: Brak możliwości odtwarzania filmów w formacie RMVB - pawlacco13 - 12.06.2015 15:25

Nim cokolwiek zaistalujesz odpal to.
Zacznij od Fixes (zaznacz wszystko i apply), A pozniej w menu"Codec and Filter Mngmt" pozaznaczaj filtry, kotre sa "disabled", W prefferd wszystko na "recommended"

W prefered decoders mozesz zrobic albo reset albo na merit.

I dla pewnosci znowu fixes i wtedy zobacz jak film i ewentualnie instaluj kodeki. Instalujac jedna na drugich pomieszasz w systemie