Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z instalacją Javy - brak podpisu cyfrowego - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z instalacją Javy - brak podpisu cyfrowego (/problem-z-instalacja-javy-brak-podpisu-cyfrowego-11389-t)



Problem z instalacją Javy - brak podpisu cyfrowego - szydelko1991 - 16.11.2010 16:32

Witam.

Od dłuższego czasu mam problem z instalacją Javy i nie mam pojęcia jak go rozwiązać. Mam system operacyjny Windows 7 Home Premium. Próbowałem usuwać i od nowa instalować jednak to nic nie dało. Usuwałem także pliki z folderu C:/Users/AppData/LocalLow oraz z C:/Users/AppData/Local/Temp i również nic. Za każdym razem wyskakuje mi błąd po instalacji typu, że system Windows napotkał błąd z plikiem jre1.6.0_22-c-l.msi. Pisze również, że plik został zablokowany, ponieważ nie ma podpisu cyfrowego. A wyłączyłem i antywirusa i firewalla. Proszę o pomoc.


RE: Problem z instalacją Javy - brak podpisu cyfrowego - ihatebuffering - 16.11.2010 17:40

Problem już rozwiązany tak? Rozwiązaniem prawdopodobnie była instalacja Javy z poziomu konta prawdziwego Administratora.


RE: Problem z instalacją Javy - brak podpisu cyfrowego (rozwiązany) - szydelko1991 - 19.11.2010 12:14

Tak, dziękuje bardzo Uśmiechnięty


RE: Problem z instalacją Javy - brak podpisu cyfrowego (rozwiązany) - meddea - 28.09.2011 12:05

Witam,
mam dokładnie ten sam problem, wszystkie próby instalacji były podjęte z konta użytkownika administrator, jednakże ciagle pojawia się błąd z brakiem podpisu.


RE: Problem z instalacją Javy - brak podpisu cyfrowego (rozwiązany) - kunio92 - 18.10.2011 18:57

rowniez mam ten problem. instaluje z konta administratora i nic, prosze o pomoc