Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Upgrade Windows7 Home Premium do Professional - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Upgrade Windows7 Home Premium do Professional (/upgrade-windows7-home-premium-do-professional-11294-t)



Upgrade Windows7 Home Premium do Professional - smogg - 13.11.2010 14:09

Przede wszystkim witam wszystkich na forum po raz pierwszy Cwaniak
Mam pytanie odnośnie upgrade'u systemu. Mam aktualnie zainstalowaną wersję Win7 Home Premium, system był zainstalowany kiedy kupiłem laptopa. Zarejestrowałem się w systemie MSDNAA z darmowym oprogramowaniem Microsoft'u dla studentów. Mam tam możliwość ściągnięcia systemu Windows 7 Professional. Czy mogę w jakiś prosty sposób uaktualnić swój system? Gdzie mam podać nowy numer licencji i jak się w ogóle za to zabrać?


RE: Upgrade Windows7 Home Premium do Professional - bodziulla - 13.11.2010 16:33

Hej.
Mam do Ciebie dość smutną wiadomość. Prakytcznie pobierając z MSDNAa wersję systemu W7 Pro nie możesz w tejże chwili zrobić tzw. upgrade. Musisz po prostu na nowo przeprowadzić instalację systemu. Możesz zrobić tzw. upgrade gdy masz WXP lub Viste, ale nie w Twoim przypadkuCwaniak
Pzdr


RE: Upgrade Windows7 Home Premium do Professional - smogg - 14.11.2010 11:44

Az tak to mi sie chyba nie chce bawic... Zadowolony Troche to glupio ze strony Microsoftu ale to oni są tutaj bogiem.
Dzięki za odpowiedź Cwaniak