Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Program Catalyst Control Center Host - przestał działać (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Program Catalyst Control Center Host - przestał działać (rozwiązany) (/program-catalyst-control-center-host-przestal-dzialac-rozwiazany-11289-t)



Program Catalyst Control Center Host - przestał działać (rozwiązany) - SilvA - 13.11.2010 09:40

Witam.

Otóż posiadam laptopa od jakiegoś półtora miesiąca i po zainstalowaniu najnowszych sterowników do mojej karty graficznej po wyłączeniu lapka i ponownym włączeniu wyskakuje mi okienko z informacja że 'Program Catalyst Control Center Host- przestał działać' próbowałem reinstalacji ale to nie pomogło proszę o pomoc.

Mój lapek to: Acer Aspire 5740G
Intel Core i5 430M 2.26 GHz
4 GB ddr3
Ati mobility radeon 5650 1 GB
System: Win7 HP


RE: Problem z CCC - trefl - 13.11.2010 10:56

Odinstaluj sterowniki ATI programem instalacyjnym którym instalowałeś nowe sterowniki.
Następnie
1 Usuń katalogi ATI z:
C: Program files
C:Pliki programów (x86)
C: Użytkownicy => Nazwa Użytkownika=>AppData => Locale
C: Użytkownicy => Nazwa Użytkownika=>AppData => Roaming
Gdybyś nie widział Locale i Roaming wybierz C=> menu organizuj => opcje folderów i wyszukiwania => zakładka widok => pokaz ukryte , pliki,foldery, dyski
2. Pobierz ze strony producenta karty graficzne Acera najnowsze sterowniki dla Twojej karty( nie strony ATI AMD) i zainstaluj.
Sterowniki producentów laptopów oraz kart Graficznych różnią się numeracja i interfejsem graficznym CCC. Nie oznacza to ,ze są gorsze od wersji wydawanych przez ATI AMD.


RE: Problem z CCC - SilvA - 13.11.2010 11:42

Zrobiłem tak jak napisałeś właśnie czekam aż się ściągną stery i Ci napiszę czy pomogło.


RE: Problem z CCC - SilvA - 13.11.2010 16:14

Póki co problem się nie pojawił.

Dziękuję za pomoc