Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją Windows 7 na laptopie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją Windows 7 na laptopie (/problem-z-instalacja-windows-7-na-laptopie-11246-t)



Problem z instalacją Windows 7 na laptopie - adrianos999 - 11.11.2010 11:17

Witam,

Przedstawie swój problem od samego początku ...

Chciałem zmienić system operacyjny na 7 na komputerze stacjonarnym i laptopie.
Na kompie miałem wcześnie XP i zainstalowałem 7 bez problemu ( formatowałem wszystkie dyski podczas intalzacji)

Jednak na laptopie nie jest tak kolorowo ...

Mój Acer 5535 miał Windowsa viste wgranego i nie mam do niego płyty.
Wcześniej zgrałem najpotrzebniejsze dokumenty na dysk którego nie miałem zamiar formatować.

Instalacja przebiegała bez problemów, formatowałem partycje z windowsem Vista i drugą niepotrzebną ( ta z dokumentami pozostawiłem) . Instalacja dochodzi do momentu wybierania nazwy komputera, wyboru strefy czasowej itp.
Później jest komunikat kreowania pulpitu ... jednak komputer się restartuje. Następnie podczas ładowania się Windowsa wyskakuje czarny ekran z napisem please wait a moment ... i ponownie się restartuje ( cyklicznie się to powtarza).

Nie wiem czy jest jakaś możliwość instalacji Win 7, mam nadzieje że próba ponownej instalacji Visty uruchomi mój komputer.

Proszę o pomoc Uśmiechnięty