Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Długi czas uruchamania oraz błędy explorera - Windows 7 HP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Długi czas uruchamania oraz błędy explorera - Windows 7 HP (/dlugi-czas-uruchamania-oraz-bledy-explorera-windows-7-hp-11188-t)



Długi czas uruchamania oraz błędy explorera - Windows 7 HP - Mac7ek - 09.11.2010 00:56

Witam!

Od dłuższego czasu nie mogę poradzić sobie z 1 problemem:

Gdy wł. komputer wszystko jest dobrze do momentu loga Windowsa potem mam ok 10-15 min czarny ekran czasem jest tez mysz czasem nie.po tych 10-15 min pojawia ekran i napis zapraszamy i znów muszę czekać ok 5 min Zły na dodatek muszę czekać z 2 min żebym mógł korzystać...nie mogę tez oglądać zdjęci na kompie klikam na zdjęcie i zero reakcji czasami pojawia sie napis " windows explorer-funktioniert nicht mehr" ( windows explorer przestał działać) znikają wszystkie ikona i po chwili pojawiają się nowe proszę bardzo o pomoc Pozdrawiam!

komputer jest nowy ok 4tyg.
przepraszam za brak polskich znaków Cwaniak


RE: Problem Windows 7 home premium - grapcio33 - 13.11.2010 14:34

Podaj swoją konfigurację sprzętową i sprawdź kompa antywirusem jeżeli masz, a jak nie to sprawdź jakimś antywirusem w necie.


RE: Długi czas uruchamania oraz błędy explorera - Windows 7 HP - ihatebuffering - 14.11.2010 14:09

Tak jak kolega pisze wyżej, przeskanuj dyski antywirusem (napisz jakiego masz). W menu start wpisz msconfig, zakładka uruchamianie (nie wiem jak jest po niemiecku) - pokaż screena.