Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Szerokie ikony (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Szerokie ikony (rozwiązany) (/szerokie-ikony-rozwiazany-1109-t)



Szerokie ikony (rozwiązany) - GaryFisher - 23.08.2009 19:43

Witam,
pewnie ten problem o ktorym zaraz napisze jest bardzo prosty, ale wybaczcie nie potrafie sobie z nim poradzic.
Na pulpicie moje ikony maja bardzo szerokie pola, nawet po zmniejszeniu ikon te pola sa dosc szerokie, zajmuja wiecej miejsca niz poprzednim razem, bardzo prosze o jakas rade
pozdrawiam


RE: szerokie ikony - pawelarc - 23.08.2009 19:47

screen'a jakiegoś byś dał, bo to trochę tak, jakbyś od mechanika samochodowego próbował porady co do silnika zasięgnąć dzwoniąc i naśladując odgłosy przez silnik wydawane Uśmiechnięty
pzdr
pawelarc


RE: szerokie ikony - GaryFisher - 23.08.2009 19:51

dzieki za szybka odpowiedz - myslalem ze ten problem jest popularny i daltego tak ubogo do opisalem, przepraszam


RE: szerokie ikony - pawelarc - 23.08.2009 20:48

coś takiego miałem przy reinstalacji Visty,problem nietrywialny był, ale zacznij od zmiany rozmiaru ikon na najmniejsze (albo ctrl+kółko myszy na pulpicie powinno w 7 działać, ale piszę teraz z XP)
pzdr
pawelarc

albo pokombinuj z kluczem HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WindowMetrics
(to już dopisane z 7 Uśmiechnięty )
pzdr


RE: szerokie ikony - GaryFisher - 23.08.2009 21:06

rozmiar juz probowalem zmienic i nie pomoglo (ctrl + kolko) - nie wiem co moze byc tego przyczyna


RE: szerokie ikony - damian-Win2000 - 24.08.2009 07:58

Ale prawym controlem i kółkiem? A dwa jaką masz rozdzielę? Monitor 16na9 16na10? Ile cali ?


RE: Szerokie ikony. - GaryFisher - 24.08.2009 12:10

mam 16:9... dzieki za pomoc, juz sobie poradzilem. pozdrawiam