Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji (/brak-mozliwosci-zainstalowania-aktualizacji-10996-t)

Strony: 1 2


RE: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - grapcio33 - 03.11.2010 18:16

Moim zdaniem to jest wina avasta dlatego że ja miałem też tak samo ciągle te aktualizacje się pokazywały i dochodziło do tak około 40%, a potem zwiecha i koniec.
Więc wszedłem w tryb awaryjny i usunąłem avasta, a dla wzmianki to także był windows live 2011 Zacieszacz


RE: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - ihatebuffering - 03.11.2010 21:00

A ja mam bardzo podstawowe pytanie. Masz w ogóle zainstalowany pakiet Windows Live 2011 na swoim systemie? Podejrzewam, że nie. Wejdź do okna aktualizacji, następnie kliknij Wyszukaj Aktualizacje (zaraz pokaże na screenie gdzie kliknąć). Teraz kliknij na mniej więcej "jest np 5 aktualizacji do pobrania". Jak klikniesz to pojawi się lista tych aktualizacji. Teraz zrób screena, zrób też screena z aktualizacji opcjonalnych.

PS. Na forum jest tutorial jak spolszczyć Windows 7

Spolszczenie systemu Windows 7 (tutorial)

Wchodzisz do Windows Update:
[attachment=1735]
Klikasz Wyszukaj Aktualizacje:
[attachment=1736]
Klikasz na pokaż aktualizacje (powinny być żółty tekst)
[attachment=1737]
Robisz screena z listy aktualizacji ważnych (żółty napis i opcjonalnych (zielony napis)
[attachment=1738]


RE: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - drombik - 03.11.2010 21:52

Mam jakiegoś Windowsa Live. Zawsze przy aktualizowaniu na tej akutalizacji mi sie zacinał(Zainstalowałem tego 2011) Teraz gdy trochę poszperałem zobaczyłem że od 28 września żadna aktualizacja nie zakończyła się sukcesem. Odpowiedzialne są za to błędy : 8024000B oraz 80070643 i 800705B4. Jak mam się ich pozbyć?


RE: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - ihatebuffering - 04.11.2010 13:42

Ja bym Ci proponował przywrócić stan systemu do początkowego, z partycji Recovery. Skopiuj swoje dane z dysku C na inna partycję, potem odpal Recovery.


RE: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - drombik - 04.11.2010 17:21

Mógłbyś mi tak powoli wytłumaczyć jak to zrobić? Bop mam tylko 2 partycje. Na jednej jest ten Recovery a na drugim mam zainstalowanego Windowsa


RE: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - ihatebuffering - 04.11.2010 22:40

Ile masz jeszcze wolnego miejsca na partycji C? Może będzie się dało jeszcze stworzyć nową partycję.


RE: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - drombik - 05.11.2010 16:45

Ponad 400GB wolnego miejsca ale to jest dysk z windowsem


RE: Brak możliwości zainstalowania aktualizacji - ihatebuffering - 05.11.2010 17:35

A więc skorzystaj np z tego poradnika:
Dbamy o kondycję dysku i backup systemu (porada)
Zmniejsz partycję, zostaw sobie na system 60GB. Na pewno Ci wystarczy. Przedtem zrób defragmentację dysku. Jak już zmniejszysz partycję, stwórz nową/nowe. Przenieś tam swoje dane.
Jeśli nie chce Ci się w to bawić, możesz zagrać swoje dane na płyty lub przenieść np na dysk przenośny itp. Potem uruchom Recovery albo z programu od HP jak pisał już chyba FUNDACJA, albo zbootuj partycję Recovery, przez naciśnięcie bodajże F11 przed startem systemu. Masz, pytania? Pytaj.