Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Automatyczne łączenie z siecią domową - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Automatyczne łączenie z siecią domową (/automatyczne-laczenie-z-siecia-domowa-1081-t)



Automatyczne łączenie z siecią domową - typ71 - 21.08.2009 08:20

witam,

do tej pory laczylem sie z siecia domowa automatycznie, jednak wczoraj wylaczylem niechcacy router w start>sieć i teraz musze sie laczyc recznie po kazdym wlaczeniu komputera start>sieć>połącz z siecią

jak moge to naprawic?


RE: Automatyczne lączenie z siecią domową - Dzejkop - 21.08.2009 10:14

Czy routera nie widać w: Panel Sterowania> Sieć i internet> Wyświetl komputery i urządzenia sieciowe ?


RE: Automatyczne lączenie z siecią domową - typ71 - 21.08.2009 10:20

tak, nie widac go po wlaczeniu komputera i pojawia sie po recznym polaczeniu. wczesniej laczyl sie od razu sam.


RE: Automatyczne lączenie z siecią domową - Dzejkop - 21.08.2009 10:25

1. Co to za router? Zadowolony Bo gadamy, a info o routerku nie widać. Cwaniak
2. Poszukaj w opcjach automatycznego łączenia podczas startu systemu. Ew. możesz usunąć router i ponownie go zainstalować.


RE: Automatyczne lączenie z siecią domową - typ71 - 21.08.2009 10:33

ASUS WL-520GU

dobra problem wlasciwie sie rozwiazal sam, laczy sie sam z internetem ale po ok minucie. najpierw w Panel Sterowania> Sieć i internet> Wyświetl komputery i urządzenia sieciowe nie ma nic potem dopiero pojawia sie to co ma byc. czy takie opoznienie jest normalne? wydaje mi sie ze wczesniej internet smigal od razu po zaladowaniu sie Windowsa


RE: Automatyczne lączenie z siecią domową - Dzejkop - 21.08.2009 11:03

Nie wiem czy to to, ale poszukaj w opcjach połączenia czegoś takiego jak: dodaj domenę logowania systemu windows.


RE: Automatyczne łączenie z siecią domową - damiano0123 - 02.10.2009 21:39

Pozwolę się tu dołączyć bo mam podobny problem wcześniej wszystko działało ok, ale od pewnego czasu nie wiem dlaczego bo nic nie zmieniałem, ale zawsze po włączeniu kompa lub restarcie, pc nie łączy się z siecią. muszę wchodzić w centrum zarządzania siecią wyłączyć połączenie i potem naprawić. Jest to trochę uciążliwe ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?