Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zabezpieczenia systemu Windows (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zabezpieczenia systemu Windows (rozwiązany) (/zabezpieczenia-systemu-windows-rozwiazany-10698-t)



Zabezpieczenia systemu Windows (rozwiązany) - quigonn - 23.10.2010 11:52

Witam, mam ogromny problem po odinstalowaniu antywirusa eset NOD32. Otóż zaczęły się dziać dziwne rzeczy przy włączaniu różnych programów - np. chcę włączyć Daemon Tools i wyskakuje komunikat "Zabezpieczenia systemu Windows - Tych plików nie można otworzyć - Ustawienia internetowe uniemożliwiły otwarcie jednego lub kilku plików" - daję szczegóły i jest "C:\ i ścieżka do pliku Daemon Tools". Podobnie mam nawet przy wchodzeniu w opcje zaawansowane ustawień zapory - nie mogę ich otworzyć;/ albo to jakiś wirus albo mam coś zepsute z ustawieniami zapory. Proszę was o pomoc .


Zabezpieczenia systemu Windows - Magugu - 28.10.2010 17:53

Witam!
Mam podobny problem do kolegi wyżej, z tym, że problem się pojawił po zainstalowaniu pakietu Office Microsoft'a. W związku z tym większość programów, gier oraz zapora systemu Windows nie chce się uruchomić, pojawia się natomiast taki komunikat:
[Obrazek: 61ff7b21d698.png.html]

Próbowałem już stosować do porad pomocy Windows, ale oczywiście nic to nie dało...
Byłbym wdzięczny za pomoc!
Pozdrawiam!

PS: Posiadam Windows 7 Home Premium.


RE: Zabezpieczenia systemu Windows - quigonn - 28.10.2010 18:03

ja już sobie poradziłem poprzez przywrócenie systemu przed jakąś aktualizacją ( nie pamiętam nr) po prostu przywróc sobie system sprzed występowania problemu i będzie git Zacieszacz