Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak zaktualizować sterowniki Nvidii do najnowszej wersji (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak zaktualizować sterowniki Nvidii do najnowszej wersji (rozwiązany) (/jak-zaktualizowac-sterowniki-nvidii-do-najnowszej-wersji-rozwiazany-10545-t)



Jak zaktualizować sterowniki Nvidii do najnowszej wersji (rozwiązany) - lucas7911 - 19.10.2010 09:20

Witam, pokazały się najnowsze sterowniki Nvidii 260.89 WHQL, chciałbym zaktualizować ale po odinstalowaniu dotychczasowych prosi o ponowne uruchomienie i po uruchomieniu od razu instaluje z Windows wersję tą co miałem.


RE: Jak zaktualizować sterowniki nvidii do najnowszej wersji - Portator - 19.10.2010 09:32

Witaj. Najlepiej skorzystaj z tej porady


RE: Jak zaktualizować sterowniki nvidii do najnowszej wersji - lucas7911 - 19.10.2010 09:39

A czy nie da się tego zrobić w normalny sposób , (bez instalowania programu i rejestracji ) tak jak było w XP, chodzi mi o blokadę automatycznej instalacji tego sterownika po uruchomieniu systemu.


RE: Jak zaktualizować sterowniki nvidii do najnowszej wersji - Portator - 19.10.2010 09:47

Nie usuwaj istniejącego sterownika, tylko uruchom jego aktualizacje.Wybierz własne zasoby. Potem wybierz lokalizację pobranego, nowego sterownika.


RE: Jak zaktualizować sterowniki nvidii do najnowszej wersji - slawektor - 19.10.2010 09:55

Zobacz jaki sterownik Ci instaluje, jeżeli systemowy to pozwól, chyba że ściąga z update to wtedy wstrzymaj.


RE: Jak zaktualizować sterowniki nvidii do najnowszej wersji - lucas7911 - 19.10.2010 10:08

No właśnie chodzi o systemowy i nawet nie mogę zatrzymać instalacji ( może źle się wyraziłem pisząc o Windows update).


RE: Jak zaktualizować sterowniki nvidii do najnowszej wersji - slawektor - 19.10.2010 10:12

Systemowy pozwól potem restart, potem Nvidi, w opcjach jak nie masz okularów to można odhaczyć 3D Vision.


RE: Jak zaktualizować sterowniki nvidii do najnowszej wersji - lucas7911 - 19.10.2010 10:21

Ok tak zrobię , teraz muszę wyjść i odezwę się po południu.


RE: Jak zaktualizować sterowniki nvidii do najnowszej wersji - lucas7911 - 19.10.2010 12:46

Cytat:Nie usuwaj istniejącego sterownika, tylko uruchom jego aktualizacje.Wybierz własne zasoby. Potem wybierz lokalizację pobranego, nowego sterownika.

Niestety w ten sposób nie działa , chyba dlatego że sterownik jest jako plik exe

Cytat:Systemowy pozwól potem restart, potem Nvidi, w opcjach jak nie masz okularów to można odhaczyć 3D Vision.

I bez problemu mam nowy sterownik.

Temat można zamknąć