Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 nie uruchamia się (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 nie uruchamia się (rozwiązany) (/windows-7-nie-uruchamia-sie-rozwiazany-10501-t)



Windows 7 nie uruchamia się (rozwiązany) - JR1991 - 17.10.2010 21:25

Jestem laikiem dlatego postanowiłem założyć temat i popytać was o radę. Mam nadzieję ze moj post nie zostanie usunięty i ktoś wykaże się odrobiną cierpliwości i pomoże mi rozwiązać problem. Otóż laptop mam góra 2 tygodnie. Nie instalowałem praktycznie żadnych rzeczy oprócz GG, office. Wszystko ładnie chodziło aż do dziś rano. Wczoraj wieczorem wyłączyłem jak zawsze normalnie lampka. Dzisiaj rano włączam lapka i windows się wczytuje i nie chce się wczytać do menu użytkownika. Wyświetla się komunikat rozwiąż problem (zalecane) lub urochom ponownie. Próbowałem tej i tej opcji jednak windows i tak się nie włącza. Co mam zrobić ? Nie mam pojęcia co się stało- nic nie robiąc na lapku. Proszę o pomoc i radę. Podaję gg: gdyby ktoś byłby w stanie pomóc 2892390.


RE: Windows 7 nie uruchamia się - kromlech - 19.10.2010 17:51

Odpal go z płyty lub w trybie awaryjnym lub z partycji recovery (instrukcja laptopa jak to zrobić)


RE: Windows 7 nie uruchamia się - JR1991 - 20.10.2010 18:21

Okej udało mi się naprawić problem. Musiałem zaktualizować Windowsa. Możliwe że jak wcześniej się aktualizował przez przypadek jak wyłączyłem komputer zakryłem pokrywę i się nie zaktualizował. Temat do zamknięcia.