Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie (/problem-ze-zbieraniem-roslin-w-wiedzminie-10463-t)



Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - harry1993 - 16.10.2010 17:14

Mam taki problem nie mogę zbierać składników do robienia eliksirów, jestem już w 2 rozdziale, kupiłem i przeczytałem z 10 książek o roślinach i nadal nie mogę zbierać?


RE: Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - xardas89 - 16.10.2010 17:17

Wyjdź na pierwszą lepszą łąkę, a znajdziesz sporo roślin. (jeśli grasz na najniższych detalach to powinny tylko rośliny do zbierania być podświetlone).


RE: Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - harry1993 - 16.10.2010 17:19

Już próbowałem wszędzie na łąkach w jaskiniach przy szpitalu lebiody, znaczy rośliny widzę ale nie mogę ich zbierać


RE: Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - Siauiost - 16.10.2010 17:36

Hmmm... Cóż...
Proponuję kupić i przeczytać następnych 10 książek o roślinach. Powinno pomóc. Jeżeli jednak problem będzie się powtarzał, proszę zmienić Wiedźmina na pana Dawida Bratko, ma ten pan doskonałe rozeznanie we wszelkiego typu eliksirach. A jeśli i to nie pomoże to proponuję zmienić nasze forum, na jakieś forum związane z Wiedźminem, i tak szukać rozwiązania swego problemu. Cwaniak


RE: Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - War_3_ - 16.10.2010 18:21

Najprościej zdobyć książki o roślinach jakie chcesz zbierać. Np. rośliny bagienne to te na bagnach, możesz w glosariuszu sprawdzić jakie znasz (i tym samym możesz zbierać).


RE: Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - harry1993 - 17.10.2010 08:22

Już chyba trzy razy kupowałem każdą książkę o zielarstwie i nic.


RE: Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - War_3_ - 17.10.2010 10:42

Czy masz edycję rozszerzoną lub instalowałeś jakieś łatki? Jeżeli nie, zrób to - może to bug w grze.


RE: Problem ze zbieraniem roślin w Wiedźminie - harry1993 - 17.10.2010 16:54

nie wykupiłem talentu na zbieranie ziół