Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Człowiek Microsoftu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Humor (/humor-25-f)
+--- Wątek: Człowiek Microsoftu (/czlowiek-microsoftu-1023-t)



Człowiek Microsoftu - mr.Oli - 16.08.2009 08:16

WitamUśmiechnięty
Tak zachowuje się człowiek wielkiego microsoftu (Pewnie mu sie saper nie włączył)
http://www.youtube.com/watch?v=UesbEnn2rhw


RE: Człowiek Microsoftu - Skymad - 16.08.2009 08:20

LOL Zadowolony
PS Filmik amatorski, bardzo dobrze widać, że obudowa w środku jest pusta. Mogli chociaż plastikowe atrapy włożyć Zadowolony


RE: Człowiek Microsoftu - mr.Oli - 16.08.2009 08:49

haha no widać widać no ale polewka jest z gościa Uśmiechnięty


RE: Człowiek Microsoftu - Skymad - 16.08.2009 08:55

Lepiej by pasowało gdyby na kompie był Linux i wtedy jak koleś by to zobaczył to komp przez okno Zadowolony


RE: Człowiek Microsoftu - lc0ne - 16.08.2009 11:17

Wypraszam sobie, linux to świetny system, do którego Windows się nawet nie umywa Uśmiechnięty Co prawda to prawa... do innych zastosowań.

Nie wiem czy wiecie, ale serwery wielkich korporacji stoją tylko na Linuksach... Nawet serwery Microsoftu. Interia ma też Linuxa na serwerach... Na biurko Linux też jest dobry, brak komercyjnych profesjonalnych aplikacji wyklucza go jako główny system dla np. grafików korzystających z dobrodziejstw PS.

Na biurko do internetu i multimediów... dla programistów... nie ma lepszego OS Uśmiechnięty No chyba, że bierzemy pod uwagę Apple MacOS, ale to już inna, długa historia Zacieszacz


RE: Człowiek Microsoftu - Skymad - 16.08.2009 11:30

Wiem że Linux jest fajny Zadowolony Swego czasu sam używałem Ubuntu 9.04. Fakt - z compizem to wymiata po prostu jego wygląd Uśmiechnięty Ale niestety, dla gracza lin się nie nadaje Smutny


RE: Człowiek Microsoftu - bartholo - 16.08.2009 12:51

A jakiego dobrego Linuksa polecicie mi na drugiego kompa:
Intel Celeron A 433Mhz
384Mb ram
64Mb grafa
Ma być fajny i nie żarłoczny (chodzi mi oto aby obejrzeć film, posłuchać muzy)


RE: Człowiek Microsoftu - lc0ne - 16.08.2009 13:15

Jaki kolwiek ze środowiskiem Fluxbox albo XFCE Uśmiechnięty Na początek polecam *buntu Cwaniak


RE: Człowiek Microsoftu - Skymad - 16.08.2009 13:35

Small Damn Linux? (lub jakoś tak Zadowolony )


RE: Człowiek Microsoftu - mr.Oli - 17.08.2009 00:41

Cytat:Wypraszam sobie, Linux to świetny system, do którego Windows się nawet nie umywa Smile Co prawda to prawa... do innych zastosowań Tongue

Nie wiem czy wiecie, ale serwery wielkich korporacji stoją tylko na Linuksach... Nawet serwery Microsoftu Wink Interia ma też Linuxa na serwerach... Na biurko Linux też jest dobry, brak komercyjnych profesjonalnych aplikacji wyklucza go jako główny system dla np. grafików korzystających z dobrodziejstw PS.

Na biurko do internetu i multimediów... dla programistów... nie ma lepszego OS Smile No chyba, że bierzemy pod uwagę Apple MacOS Big Grin ale to już inna, długa historia Big Grin
I tutaj zgadzam się w 100% Zacieszacz ale !
Cytat:Na biurko Linux też jest dobry, brak komercyjnych profesjonalnych aplikacji wyklucza go jako główny system dla np. grafików korzystających z dobrodziejstw PS.
Z Linuxa da się zrobić wszystko Zacieszacz Call of Duty 4 mój kolega na własne oczy na Ubuntu grał w MP i co lepsze gra lepiej chodziła niż na Windows!Ale i tak wole tz:Łatwy interfejs Microsoftu Uśmiechnięty


RE: Człowiek Microsoftu - ToMcIu - 25.10.2009 21:34

Wysoka amatorszczyzna mogli się bardziej postarać ale śmieszne Cwaniak


RE: Człowiek Microsoftu - DamiaX - 24.08.2010 14:21

LOL ;P.