Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z uruchomieniem gothica, gothica II i Gothica II noc kryka (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Problem z uruchomieniem gothica, gothica II i Gothica II noc kryka (rozwiązany) (/problem-z-uruchomieniem-gothica-gothica-ii-i-gothica-ii-noc-kryka-rozwiazany-10229-t)



Problem z uruchomieniem gothica, gothica II i Gothica II noc kryka (rozwiązany) - Franczesko123 - 07.10.2010 11:10

Proszę o szybkie odpowiedzi. wczoraj kupiłem Sage gothica był tam gothic, gothic II i gothic II noc kruka. Kiedy włączam którąś część z tych trzech i jak nacisnę nowa gra to mi się ekran psuje widać tylko niebieskie tło a jeśli nie widać to postacie się klonują ekran się przycina. I nie piszcie że trzeba w Ustawieniach zmienić pole widzenia i inne na 20 % bo to nie pomaga. I jak muszę ściągnąć i skopiować jakieś pliki do folderu System to nie wiem gdzie on jest i chyba go nie mam. Smutny











PROSZĘ O SZYBKIE ODPOWIEDZI.


RE: Problem z uruchomieniem gothica, gothica II i Gothica II noc kryka - stingear - 07.10.2010 15:12

Pierwsza opcja to uruchomienie gry w trybie zgodności z Windows XP i jako Administrator. PPM na skrót do gry i Właściwości. Zakładka uruchamianie. Problemem może być też nieodpowiedni sterownik do grafiki. Jaka wersja systemu i konfiguracja sprzętowa?


RE: Problem z uruchomieniem gothica, gothica II i Gothica II noc kryka - ihatebuffering - 07.10.2010 15:28

Po pierwsze podaj nam konfigurację PC. Jeśli masz kartę Nvidia, musisz pobrać najnowsze sterowniki beta. W nich problem podobno został rozwiązany. To typowy problem z Gothic na Windows 7. Na przyszłość użyj forumowej wyszukiwarki, poczytaj ten wątek:
Uruchomienie Gothic 1 i 2 na Windows 7


RE: Problem z uruchomieniem gothica, gothica II i Gothica II noc kryka - Franczesko123 - 07.10.2010 17:00

Dzięki. teraz dobrze działa tylko jak włączam to mi się to pokazuje. Ale dalej wszystko ok.