Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Mały problem z dźwiękiem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Mały problem z dźwiękiem (/maly-problem-z-dzwiekiem-10171-t)



Mały problem z dźwiękiem - Rolniq - 05.10.2010 19:29

Witam ,od niedawna jestem posiadaczem Windows 7 ultimate . Od początku mam mały problem z głosem - gdy oglądam film ,lub słucham muzyki i wyskoczy mi komunikat z jakiegoś komunikatora np. ktoś tam jest dostępny zatrzymuje mi się film lub piosenka.
Sterowniki mam realtek. Wcześniej gdy miałem windows XP ,nie miałem takiego problemu. Chodzi mi o to ,żeby mimo wyskoczenia takiego komunikaty z komunikatorów film lub piosenka mimo tego się nie zatrzymywała. Z góry dziękuję za pomoc Uśmiechnięty


RE: Mały problem z dźwiękiem. - FunkyHouse - 05.10.2010 20:08

Na początku zaktualizuj sterowniki od karty dzikowej, oraz kodeki i daj znać co dalej.


RE: Mały problem z dźwiękiem. - Rolniq - 05.10.2010 20:11

Jakie polecacie dobre i sprawdzone kodeki do Windows 7 ?


RE: Mały problem z dźwiękiem. - FunkyHouse - 05.10.2010 20:25

Po prostu wpisz w google "kodeki Windows 7" np: http://www.cdrinfo.pl/download/9700084615


RE: Mały problem z dźwiękiem. - Rolniq - 05.10.2010 20:27

Ściągnąłem k-lite kodec pack 64 bit Windows 7 .Niedlugo przetestuje czy dalej jest ten błąd
Uśmiechnięty
niestety dalej tak mam Smutny


RE: Mały problem z dźwiękiem. - Nostromo - 05.10.2010 20:59

W Realteku możesz ustawiać tryb wyłączności, w opcji Właściwości > Zaawansowane można aplikacjom zezwolić lub nie na przejmowanie wyłącznej kontroli nad tym urządzeniem. Prawdopodobnie masz domyślne ustawienia na >tak< więc masz przerwy, kiedy włącza ci się komunikator. Odhacz obydwie pozycje.


RE: Mały problem z dźwiękiem. - Rolniq - 05.10.2010 21:59

nie podziałało ,dalej się zatrzymuje ,więc co polecacie ?