Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 Professional na niższy - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Windows 7 Professional na niższy (/windows-7-professional-na-nizszy-10170-t)



Windows 7 Professional na niższy - bolczunio - 05.10.2010 19:13

Witam. Kupiłem siostrze dzisiaj laptopa z systemem Windows 7 Professional x64, a chciałbym mieć x32. Jednak nie chcę ściągać całego systemu i tu się pojawia moje pytanie. Czy jak zainstaluję Windows 7 Home Premium i wpiszę klucz z wyższego proffesional'a to czy to będzie działać i będzie legalne ?


RE: Windows 7 Professional na niższy - DamiaX - 05.10.2010 19:15

Klucz działał by jeżeli się nie mylę ! Tylko w wersji Professional.


RE: Windows 7 Professional na niższy - House - 05.10.2010 19:59

Co do architektury, to klucze będą zgodne.
Co do downgradu. Klucze nie będą zgodne, a ściąganie systemu jest nielegalne. W ogóle po co chcesz niższą wersję ?


RE: Windows 7 Professional na niższy - bolczunio - 05.10.2010 20:12

Ponieważ jak napisałem nie chce mi się ściągać od nowa systemu, tym bardziej skoro piszesz że to nie legalne to musiałbym jeszcze czekaćna nową płytkę od MS (do komputera nie dostałem płyty z systemem) a ten Windows jest 64-ro bitowy i nie chce działać na nim część programów/gier, pozatym program do ograniczania transferu który używam nie działa na Win7 w wersji x64