Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z dźwiękiem (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Problem z dźwiękiem (rozwiązany) (/problem-z-dzwiekiem-rozwiazany-10127-t)



Problem z dźwiękiem (rozwiązany) - #Adr.M - 04.10.2010 20:41

Witam.

Słuchajcie kochani, mam taki problem i nie umiem sobie z nim poradzić, otóż nie mogę zainstalować sterownika do karty dźwiękowej i nie wiem dlaczego Smutny co się dzieje.
Miałem na początku "Windows Vista" potem przesiadłem się na XP i teraz pomyślałem że pora najwyższa zainstalować 7.
Sterowniki zainstalowałem z płyty dodanej przez sklep oczywiście i nic, dźwięk nie działa.
Próbowałem instalować sterownik ze strony producenta i nic... i nie wiem nie mam pojęcia.
Ściągnąłem nawet program Drivers Magical czy coś takiego ale sterownik ściągnięty przez program też nic nie dał.
Mam Windows 7 x86 (32bit)
Płytę główną Gigabyte GA-G33M-S2 G33
I z tego co mi system pokazuje to mam kartę "high definition audio"
Proszę bardzo o pomoc.
(04.10.2010 20:41)#Adr.M napisał(a):  Witam.

Słuchajcie kochani, mam taki problem i nie umiem sobie z nim poradzić, otóż nie mogę zainstalować sterownika do karty dźwiękowej i nie wiem dlaczego Smutny co się dzieje.
Miałem na początku "Windows Vista" potem przesiadłem się na XP i teraz pomyślałem że pora najwyższa zainstalować 7.
Sterowniki zainstalowałem z płyty dodanej przez sklep oczywiście i nic, dźwięk nie działa.
Próbowałem instalować sterownik ze strony producenta i nic... i nie wiem nie mam pojęcia.
Ściągnąłem nawet program Drivers Magical czy coś takiego ale sterownik ściągnięty przez program też nic nie dał.
Mam Windows 7 x86 (32bit)
Płytę główną Gigabyte GA-G33M-S2 G33
I z tego co mi system pokazuje to mam kartę "high definition audio"
Proszę bardzo o pomoc.



Panowie, co dziwnego zobaczyłem po odsunięciu komputera że mój tato zastanawiając się co się stało pozmieniał kable. Fajnie...

Koniec tematu działa wszystko bez żadnych sterowników