Odpowiedz

[News] Oficjalne terminy dostępności Windows 7

 
Admin
Administrator techniczny

Liczba postów: 1.007
Post: #1
Information 

Oficjalne terminy dostępności Windows 7


Na blogu zespołu produktowego Windows pojawiły się konkretne informacje na temat terminów dostępności finalnej wersji systemu Windows 7 dla różnych grup użytkowników.

O ile nadal nie jest publicznie znana dokładna data ogłoszenia finalnej wersji RTM, to jednak dokładnie znane są już terminy jej wydania. I tak w pierwszej kolejności system otrzymają firmy OEM - już dwa dni po ogłoszeniu statusu RTM. Następnie Windows 7 w angielskiej wersji językowej będą mogli pobrać subskrybenci TechNetu oraz MSDN - nastąpi to 6 sierpnia. Równocześnie wersja RTM pokaże się w witrynie Connect dla zaproszonych partnerów (ale nie beta-testerów).

Dzień później, 7 sierpnia, system Windows 7 w języku angielskim będą mogli pobrać klienci umów licencjonowania grupowego z ważną umową Software Assurance. Posiadacze umów grupowych bez SA będa mogli rozpoczać zakup nowego systemu od 1 września. Certyfikowani partnerzy za pośrednictwem witryny Microsoft Partner Network będa mogli pobrać angielską wersję Windows 7 od 16 sierpnia. Subskrybenci MAPS z kolei otrzymają możliwość pobrania systemu w języku angielskim 23 sierpnia.

We wszystkich przypadkach, oczywiście poza integratorami OEM, języki inne niż angielski pojawią się dopiero 1 października. Jednocześnie Microsoft potwierdził, że beta-testerzy zaangażowani w techniczny program beta nie otrzymają bezpłatnej kopii systemu Windows 7 tak, jak niegdyś w przypadku Visty. Pojawiła się natomiast informacja, że w witrynie TechNet Springboard pojawi się za jakiś czas wersja ewaluacyjna Windows 7 Professional.

Źródło: dobreprogramy.pl

Oficjalne terminy dostępności Windows 7

[Obrazek: lobuz.gif]
Windows ❼ Forum

22.07.2009 10:40

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
News Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej! Admin 3 2.082 27.06.2009 09:41
Ostatni post: lc0ne
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.

Google
Facebook