Wątek zamknięty

Tryb drzewa | Tryb normalny |
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[News] Microsoft zapowiada rebranding wybranych produktów

 
Portator
Redaktor

Liczba postów: 10.980
Post: #1
Information 

Microsoft zapowiada rebranding wybranych produktów


W sieci pojawiło się nagranie z prezentacji The Re-Imagining of Microsoft, poświęconej procesowi zmiany wizerunku firmy Microsoft, jaka miała niedawno miejsce. Co ciekawe, materiał ten stanowi także zapowiedź kolejnych zmian wizerunkowych w kilku produktach firmy, takich jak Bing czy Xbox.
Microsoft zapowiada rebranding wybranych produktów
W ostatnim czasie firma Microsoft przeszła dość dużą metamorfozę, której celem było nie tylko wprowadzenie nowych produktów, ale również zmiana postrzegania samej firmy przez klientów. Firma Microsoft to teraz dostawca zarówno oprogramowania, jak i sprzętu, co w wywiadach wielokrotnie podkreślał jej prezes - Steve Ballmer. Wprowadzone do produktów zmiany, jak też zmiana samego charakteru firmy, zostały niejako przypieczętowane przeprojektowaniem logo poszczególnych produktów, ale przede wszystkim logo samej korporacji. Proces tej transformacji, przedstawiony w poniższym materiale, został bardzo szczegółowo omówiony przez Alberta Shuma, generalnego menedżera Studia Projektowego Windows Phone oraz Todda Simmonsa, dyrektora wykonawczego firmy Wolff Olins, odpowiedzialnej za trwający właśnie w Microsoft rebranding.W zamieszczonym materiale jest także wzmianka o nadchodzących zmianach, planowanych w stosunku do wybranych produktów i usług Microsoft. Mowa tu m.in. o Bing, Yammer, Skype czy Xbox. Nowe logo tych produktów są ponoć w fazie projektowania, co na zawartych w materiale wideo slajdach zostało w odpowiedni sposób przedstawione. Zamieszczone tam logo należą odpowiednio do usług Bing oraz Yammer. O ile w tym pierwszym przypadku jest to raczej pewne - gdyż logo to jest mocno zbliżone do projektu logo Bing sprzed kilku lat - to w tym drugim wypadku można jedynie przypuszczać, że logo reprezentować będzie usługę Yammer - ot, taka artystyczna reprezentacja litery y:

Nie wiadomo jednak jak wyglądać będą one w fazie końcowej. Tak czy inaczej, spośród wszystkich wymienionych tu produktów, z pewnością najbardziej interesujące będzie nowe logo dla marki Xbox, które również jest przygotowywane.

Źródło: własne

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]
Windows ❼ Forum

30.04.2013 06:06

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
News Nadchodzi nowy Bing. Niestety, dostępny tylko dla wybranych Portator 0 1.451 11.05.2012 16:45
Ostatni post: Portator
News Microsoft zapowiada lutowe biuletyny zabezpieczeń Portator 0 1.048 10.02.2012 12:24
Ostatni post: Portator
News Microsoft zapowiada Skype’a dla Windows Phone Portator 0 1.261 16.01.2012 15:52
Ostatni post: Portator
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Temat został oceniony na 5 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.

Google
Facebook