Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •

Pełna wersja: Problem z RocketDock
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mój problem wygląda następująco korzystałem z rocketdocka do wczoraj bez żadnych problemów. Wgrałem dodatek StackDocklet poustawiałem tak jak na tutkach uprawniania itp poustawiałem ikony i styl z maca. Po uruchomieniu ponownym komputera Rocketdock nie odpowiada muszę go zamknąć po przez procesy i po ponownym uruchomieniu wyskakuje komunikat czy wczytać ikony te co miałem czy ustawić pasek na domyślny. Jak rozwiązać ten problem ?
Pojawił się drugi problem jak odpalam google chrome z rocketa to jest niebieski ekran i nie można przejść na żadną stronę.
No to na pewno RocketDock do odinstalowania. Przeczyścić jakimś CCleanerem pozostałości. I ewentualnie instalacja od nowa. Coś co pobrałeś musiało być zainfekowane i spowodować uszkodzenie programu.
Z drugiej strony, od siebie polecam program Nexus - podobny do RocketDocka, ale chyba jednak bardziej rozbudowany i łatwiejszy w personalizacji.
Robiłem reinstal programu jak i Ccleanerem i nic teraz będę po kolei sprawdzał czy to wina skina czy dodatku czy ikon
Niestety dzieje się tak po dograniu dodatku StackDocklet. Po uruchomieniu kompa program się ładuje w lewym górnym rogu i nic, zakończam akcje. Po ponownym uruchomieniu programu wyskakuje mi komunikat
" RocketDock had touble loading your icons last time it was run
Should RocketDock load the default icons ? "
Jak widać ten dodatek jest kopnięty. Spróbuj pobrać z innego źródła albo użyć czego innego.
Wszystkim działa poprawnie ten dodatek u mnie też do momentu ponowonego uruchomienia PC. Uprawnienie nadane poprawie mmh. Spróbuje na innym kompie .


PS na XP działa bez problemu, nawet nie trzeba ustawiać uprawnień
Przekierowanie