Odpowiedz

[News] 7 powodów, aby znienawidzić Windows 7

 
HrabiaHodon
VIP

Liczba postów: 750
Post: #1
Information 

7 powodów, aby znienawidzić Windows 7


W artykule "7 powodów, aby pokochać Windows 7" przedstawiliśmy siedem głównych cech przemawiających za nowymi okienkami. Nie myślcie jednak, że następca Visty jest pozbawiony wad. Tym razem prezentujemy siedem powodów, które mogą sprawić, że będziecie omijać nowe "okna" Microsoftu szerokim łukiem.

Przeczytaj koniecznie: najnowszy PC World 5/2009
Przedstawialiśmy już 7 powodów, aby pokochać Windows 7. Tym razem spojrzymy na nowy system bardziej krytycznie i zaprezentujemy powody, które mogą sprawić, że nie będzie on cieszył się uznaniem klientów... [urln=http://www.pcworld.pl/news/336114/7.powodow.aby.znienawidzic.Windows.7.html]więcej[/urln]

Źródło: pcworld.pl

7 powodów, aby znienawidzić Windows 7

[Obrazek: windowsphone_logo.jpg]

26.12.2009 17:09

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Nostromo
Administrator

Liczba postów: 2.387
Post: #2

RE: 7 powodów, aby znienawidzić Windows 7


W sieci można znaleźć wiele opinii, że Windows 7 to usprawniona Vista (system powinien zostać udostępniony w postaci dodatku... Service Pack 2 dla następcy XP). Jest w tym trochę prawdy: potwierdził to nawet sam Steve Ballmer.

Microsoft tym razem skupił się na dopracowaniu dotychczasowej funkcjonalności "okien". Stąd też w Windows 7 nie znajdą się praktycznie żadne nowości. Nie będzie nowego systemu plików (obiecanego wraz z Vistą), zrezygnowano także z jądra MinWin. Gigant z Redmond doszlifował jedynie wybrane technologie (główny nacisk postawiono na multimedialność systemu oraz wsparcie dla najnowszego sprzętu). Nie zmienia to faktu, że przyjdzie ci ponownie zapłacić kilkaset złotych za... usprawnioną Vistę!

:)Miód na moje serce...trzeba było opinii Steve Ballmera, żeby prasa nabrała odwagi i zaczęła pisać prawdę o knocie - systemie testowym Vista. Windows 7 jest dla mnie Vistą po poprawkach za, którą nie powinni zapłacić ani grosza posiadacze "prototypu Windows 7" - Visty, nabici w butelkę przez MS. Ale czego się spodziewać - biznes to biznes.

26.12.2009 23:23

Róża Podziękowania od: Aspo
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
News 7 powodów, aby pokochać Windows 7 HrabiaHodon 1 2.031 26.12.2009 22:55
Ostatni post: izaw
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.

Google
Facebook